Jdi na obsah Jdi na menu
 


Suchá Výživa

5. 7. 2009

Suchá Výživa pro psy

 

Termicky extrudované suché krmivo

ObrazekTermicky extrudovaná krmiva jsou vyrobena při teplotách 120 až 200 stupňů. Touto vysokou teplotou je kromě bílkovin, enzymů a tuků většina, přírodních vitamínů, stopových prvků a minerálních látek poškozena, zničena nebo spečením uzavřena.

Do těchto termicky extrudovaných krmiv se po teplotním znehodnocení přírodních vitamínů a ostatních bioaktivních látek dávají umělé vitamíny a umělé minerály (chemie), které jsou biologicky málo využitelné (přírodu nelze nahradit).

Pro zajištění vábivé vůně a chutě (aby to psům chutnalo) jsou přidávány uměle vyrobené příchutě (sladidla, glutamáty a jiná éčka). Chuťové buňky psů jsou uváděny v omyl.

 

Za studena lisované suché krmivo

ObrazekTato krmiva jsou vyrobena šetrnou technologií lisováním za studena, která garantuje, že téměř všechny vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky zůstanou ve své původní (přírodní) podobě a v celém původním spektru organismu psa k dispozici.

Přírodní vitamíny na rozdíl od umělých (chemie) nezatěžují orgány látkové výměny (játra, ledviny), což bývá častá příčina takzvané alergie nebo kožních problémů.

Za studena lisovaná krmiva nebobtnají v žaludku (minimální riziko torze) a ve střevě jsou intenzívně trávena (nedochází ke zlenivění střeva). Z hotových suchých krmiv jsou za studena
lisovaná krmiva přírodnímu vzoru výživy psa (vlk) nejblíže.

________________________________________________________________________

 

Vhodná výživa pro Zlaté Retrívry

 

Pro splnení požadavků Zlatého Retrívra potřebujeme splnit tyto faktory :

 

 • silné klouby a kontrola hmotnosti,

 • vynikající pokožka a srst,

 • dobré trávení a příjem živin.

 • odolný imunitní systém.

   

   

  Nově upravená řada prémiových krmiv Eukanuba je přesně určena pro plemena všech retrívrů. Splňuje vyvážení živočišných a přírodních prvků pro nejlepší vývoj.

   

  Obrazek

   

  Popis:
  Kompletní a vyvážené krmivo vyrobené tak, aby chránilo zdravé klouby a pomáhalo kontrolovat hmotnost pro celkové zdraví.
  Detail:
  Kompletní krmivo pro dospělé Zlaté Retrívy.Toto krmivo je vhodné též pro Labradory, Curly a Flat coated Retrívry i Flat coated Retrívry. Zlatí Retrívři jsou přátelští a inteligentní psi s velkým šarmem. Když pravidelně netrénují, mohou snadno nabrat nadváhu a to znamená zátěž pro jejich klouby. Toto plemeno tedy může výborně prosperovat při zvláští nutriční péči.
  Znaky krmiva:
  * vysoce stravitelné inkredience + řepná dužina k podpoře zdravého zažívání
  * glukosamin a chondroitin sulfát + L-carnitin pro silné klouby, optimální hmotnost a hybnost kloubů
  * Omega 6 a 3 mastné kyseliny, zinek + měď pro nádhernou srst a kůži
  * DentalCare systém redukujícím tvorbu zubního kamene
  * vitamín E k podpoře imunitního systému.
  Krmný návod: (viz tabulka na obale).

  Složení: kuřecí maso (>20%), kukuřice, pšenice, čirok, ječmen, zvířecí tuk, drůbeží moučka, sušená řepa, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sůl, rybí tuk, hexametafosfát sodný, lněné semeno, DL-methionin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát.

  Jakostní znaky: proteiny 23,0%, vlhkost 8%, tuky 13,0%, popeloviny 7,0%, vláknína 3,0%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, L-carnitin 50 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg, metabolizovatelná energie 3919 kcal / kg.
  Dostupné v balení: 2,5 kg, 12 kg.

   

   

   Pro štěňata a psi od 12 - 14 měsíců je vhodné krmení BreedEukanuba Puppy & Junior Large Breed

   

  Obrazek

   

   

 •  

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář